Fotografia towarzyszy mi od dziecka, kiedyś przyglądałam się jak tata robi mi zdjęcia a potem w domu je wywołuje. Z czasem sama zaczęłam je robić a aparat był moim nieodłącznym towarzyszem.

Kilka lat temu postanowiłam dokształcić się bardziej w tej dziedzinie. Pierw jeden kurs, potem drugi aż w końcu dwuletnia szkoła i tak małymi krokami, moja pasja stała się moim zawodem.

Możliwość połączenia tych dwóch rzeczy daje mi ogromną satysfakcję gdyż chyba nie ma nic ważniejszego w życiu jak robić to co się kocha.

Wielu z nas w życiu towarzyszą wspaniałe chwile, do których wracamy wspomnieniami a dodatkowo wspaniale jest, kiedy te chwile możemy zobaczyć na zdjęciach w albumie czy w ramce na półce.

Rodzina … to najważniejsza część mojego życia i wiem, jak ważne jest zatrzymanie ulotnych chwil rodzinnych fotografią. Zgadzacie się ze mną ? Chcielibyście również zatrzymać chwile Waszej Rodziny bądź uwiecznić pierwsze momenty z życia Waszego maleństwa ? Jeśli tak, to dla Was jest sesja ciążowa, dziecięca, rodzinna.

Marzycie o profesjonalnej sesji, bądź chcecie sprawić ukochanej osobie niespodziankę w postaci swoich zdjęć, proponuję sesję glamour, fashion, beauty, a może powstał pomysł  na wspólną sesję z bliską Wam osobą – będzie mi niezmiernie miło spełnić Wasze marzenia. 

Staram się spełniać wszelkie fotograficzne marzenia moich Klientów tak, aby wszystkie radosne chwile i towarzyszące im emocje, pozostały w Waszej pamięci na bardzo długo.